O mně

    Vystudoval jsem střední hotelovou školu na Slovensku a v sedmnácti letech jsem začal bydlet sám. V té době jsem neměl dostatek peněz na to, abych se stravoval v drahých restauracích, a proto jsem začal jídla, která mě zaujala, vařit doma pro sebe a své přátele.

    Když jsem se v osmnácti letech odstěhoval do Prahy, otevřela se mi úplně nová dimenze vaření. Uchvátila mě dostupnost a pestrá škála surovin. Byl jsem ve svém živlu a nechal se inspirovat nepřeberným množstvím restaurací, které Praha nabízela. Začal jsem se věnovat vaření ještě intenzivněji, studoval jsem všechny dostupné zdroje – kuchařky, časopisy, webové stránky a různá fóra, ale ptal jsem se i přímo v restauracích, jak se co dělá (to mi zůstalo dodnes a je pravda, že tím občas přivádím personál restaurací do rozpaků). :-)

    Během své mnohaleté praxe jsem pracoval v řadě renomovaných restaurací, kde jsem načerpal řadu bohatých zkušeností a prohloubil své znalosti italské, španělské, mexické, asijské, české a slovenské kuchyně.

    Protože vaření z celého srdce miluji, je mi práce největším koníčkem! Neustále zdokonaluji kulinářské techniky, při přípravě pokrmů se nebojím popustit uzdu fantazii, a nechybí mi ani schopnost improvizace!

   Moje jídla mají originální chutě a vůně, které se pak promítají do celého menu. Vařím výhradně z čerstvých ingrediencí, nejlépe lokálních!

   Věřím, že vám budou moje jídla chutnat!

Odhoďte vařečku a věnujte se hostům! Zbytek nechte na mě! 

 

Kontaktujte nás

Firma: Juraj Bodor
Email: info@osobnikuchar.cz